سحر قریشی
سحر قریشی در ششمی روز از دی ماه سال 1366 در تهران دیده به جهان گشود . وی هنرپیشه سینما و تلویزیون است و بازیگری را با فیلم سینمایی لج و لج بازی آغاز کرد .
سحر قریشی صرفا یک اخوی دارااست و رنگ های مورد‌علاقه اش مشکی , آبی‌رنگ و قرمز‌رنگ است طرفدار دو آتیشه استقلال است .

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی طرفدار دو آتیشه استقلال
سحر قریشی دوست دارااست هر چه زود خیس به نقطع ی عطف رسد و این آتی را برای خویش پیش گویی می کند . برای قریشی مدل پوشش و جامه خیلی اهمیت داراست . وی حسین سهیلی زاده را مثل پدرش دوست داراست .
سحر قریشی سابقا همسر مهران اخوان ذاکری بود , این دو مدتی پیشین جدایی گرفتند .
سحر قریشی و همسر سابقش
ماجرای تزویج سحر قریشی و آرزو علومی
سحر قریشی یک‌سری هفته گذشته در برنامه روءیت کرد درشب در جواب به سوالی در رابطه نسبتش با آرزو علومی خاطرنشان کرد : اینجانب در هرصورت در قوانینی نیستم که فقط بخواهم به معاش ام ادامه بدهم , اما اینجانب آرزو را از پیشین می شناختم اما شرایط فعلی درمرحله نامزدی آن نیز به صورت محرم برای شناخت بیشتر با نیز هستیم .
سحر قریشی و همسرش
سحر قریشی و همسرش آرزو علومی
سحز قریشی و مریم معصومی

*چه شد که هنرپیشه فیلم رسوایی2» مسعود روستا نمکی شدید و به‌این فیلم و این نقش آری گفتید؟
گزینش حضور درین فیلم نیز , مانند سایر کارهایی که گزینش کردم تماما ماهر بود , توصیه را اخذ کردم , بعداز تلاوت نمایش پذیرش کردم در فیلم بازی کنم .

*بازخوردهای اشخاصی که فیلم را چشم اند و شاهد بازی شما درین کاراکتر بودند , چه طور بود؟
متأسفانه برنده نشدم در فستیوال فیلم را ببینم . آن روز ها سرگرم بازی در پروژه سینمایی بودم و وقت نکردم در ساختمان بلند ولادت یا این که تالار های دیگر رسوایی2» را ببینم پس از نمایش همگانی نیز نشد که فیلم را ببینم .

*در فستیوال فجر , منتقدان اسقبال سردی از فیلم داشتند .
متأسفانه اکثری از مالک نظرها , نگاهی فردی به فیلم دارا‌هستند و فیلم ها را با اعتنا به سازندگانش می سنجند . به نظرم این گونه نگاه صحیح نیست , بایستی فیلم را فارغ از هیچ پیش مسئله ای مشاهده کرد . می بایست روءیت کرد مردمان در امر فیلم چه لحاظ ی دارا‌هستند و حیث آن هاست که حیاتی است .

*چه چیزی در فضای کاراکتری که درین فیلم بازی کردید برایتان یگانه و جدید بود که پذیرش کردید آن را بازی فرمائید و به تصویر بکشید؟
این فیلم آکنده‌از ویژوال افکت هایی است که سینمای ما ابدا ندارد و به شدت به اینچنین تجربه هایی نیازمند است . این یکی‌از مهم‌ترین خصوصیت های این فیلم است که دوچندان دوستش داشتم .

*اولین تجربه بازی در کنار اکبر عبدی چطور بود؟
اولی تجربه بازی کنار هنرپیشه دوست داشتنی و بزرگی مانند اکبر عبدی افتخاری بود که در پرونده عمل اینجانب ثبت شد . این تجربه شیرین در کنار بزیگری که از بچگی به وی عشق و علاقه مند بودم و از دیدن بازی اش در سینما لذت می بردم , فوق العاده بود .

( سحر قریشی هنگامی با این پرسش اجراکننده روبرو می شود که آیا فوتبال دوست ندارید , می گوید : چرا فوتبال را دوست دارم و فوتبال نگاه میکنم اماعلاقمند نیستم برای تماشای بازی به زمین فوتبال بروم . وی ادامه میدهد :  دوست ندارم بروم استادیوم . از این که کنار تعداد متعددی آقا قرار بگیرم منقلب می حس , شم امنیتم رو از دست می دهم . کاملاً موافقم که اذن نمی دهند خانم به استادیوم بروند . »

سحر قریشی در حالی چنین صحبت هایی را زده که پیش خیس برای تماشای بازی پرسپولیس – الهلال در ابوظبی به استادیوم بن زاید رفته بود و عکس های متعددی از وی در‌این استادیوم در فضای مجازی قرار گرفته است (

عمل هنری سحر قریشی
وی در سال 1388 با بازی در فیلم لج و لجبازی به تنظیم کنندگی آقای چغل دست و کارگردانی سیدمهدی برقعی وارد میدان سینما شد . سحر قریشی به وسیله سارا خوئینی ها برای بازی درین فیلم گزینش شد که سرآغاز ورود سحر قریشی به سینما و تلویزیون شد .
سحر قریشی و سارا خوئینی ها در فیلم لج و لج بازی
این فیلم قصه مرد و زنی را داستان می‌نماید که از نیز جدا میشوند و بعداز این طلاق رمز و کلهٔ جوانی پیدا می شود که شیفته زن است و . . .

سحر قریشی بعداز آن از روش سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا اورا تعیین کرد . وی بعداز بازی نقش یلدا در سریال دلنوازان به آوازه رسید .

دردسر بزرگ دومی عمل سینمایی سحر قریشی بود , فیلمی به کارگردانی مهدی گلستانه و نویسندگی قربان محمدپور که در سال 1389 ساخت شد .
سحر قریشی درین فیلم در کنار بازیگرانی همچون حامد کمیلی , بهاره افشاری و فتحعلی اویسی به بازی نقش پرداخت .

سحر قریشی دو‌مین سریال خودش را با بازی در گروه احتمال دارد برای شما نیز حادثه بیافتد در سال 1389 روی آنتن شبکه تهران داشت .

سحر قریشی

سحر قریشی در سریال احتمال دارد برای شما نیز رخداد بیافتد
راما قویدل , احمد معظمی , محمود معظمی , سید محسن یوسفی , نوید مرز و بوم دوست , رضا ابوفاضلی , داریوش کمک , امیر مسعود آقابابائیان کارگردانانی می باشند که بخش های این سریال را ساخته اند .

گشت موعظه با بازی سحر قریشی و با ژانر کمدی و اجتماعی ساختهٔ سعید سهیلی در سال 1390 ساخته شد .

ابتدا گشت ارشادوراهنمایی و معاش محرمانه بعداز 6 روز نمایش به دلیل مخالفت انصار حزب الله متوقف شد . البته بعد از مدتی علیرضا سجادپور رئیس تحلیل وارزشیابی وزارت پند از نمایش محدود این فیلم خبر بخشید و بعداز این اظهار حیث نمایش فیلم در شهرستان ها توقیف شد ونمایش آن در تهران نیز بعد از چندین هفته توقیف شد .
روزگاری علاقه و کارشکنی اسم نو ترین عمل سینمایی سحر قریشی است , فیلمی به کارگردانی داوود بیدل و تنظیم کنندگی روح الله شمقدری جنس سال 1392 است .
سحر قریشی و نسرین مقانلو در فیلم روزگاری عشق و علاقه و دسیسه
خلاصه فیلم : اتفاقی غیرمنتظره پروانه و دخترش آینه را غافلگیر می نماید , بیان کننده این رخداد ریشه در پیشین پروانه داراست قبلی ای که سال‌ها از مواجه با آن واهمه داشته است .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها